Exclusivitate
Vanzari Spatii comerciale
Pret:
30.000 EURO -
Bucuresti
,
AFUMATI
Oportunitate de investitie! /
De vanzare doua spatii comerciale in China Town Afumati. Pentru investitori care vor sa achizitioneze mai multe, avem pana la 9 spatii disponibile. /
Amortizare in 7–8 ani! /
Un spatiu de 72 mp la 30.000 euro si altul de 97 mp la 40.000 euro. /
Spatiile sunt P+1 si au toate utilitatile. /
Acces auto in fata pentru aprovizionare si parcare la 10 m. /
Pretabile pentru magazin, showroom, birou, depozit, productie etc. /
Comision 0 prin NILS Imobiliare! – Reprezentare Exclusiva! /
Telefon: 0742947777
Agent: Cristian Haidau - NILS Imob
27.01.2026
Vanzari Spatii comerciale
Pret:
395.000 EURO -
Bucuresti
,
AVIATIEI
Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare spatiu comercial in suprafata de 188 mp situat la parterul unui bloc constructie noua in zona Aviatiei. Spatiul se afla la parterul blocului si este compus din Subsol 49 mp si 139 mp Spatiul dispune de apa, canalizare curent, centrala proprie pe gaz, retea climatizare.
[+] Imobiliar Expert Grup(A)
Telefon: 0742035555
Agent: Elisabeta Chirca
Telefon: 0743009612
12.02.2026
Vanzari Spatii comerciale
Pret:
500.000 EURO -
Bucuresti
,
PIATA ALBA IULIA
Imobiliar Expert Grup ca propune spre vanzare spatiu comercial in suprafata de 110 mp situat pe Bd. Decebal. Spatiul este compus din parter in suprafata de 60 mp si mezanin in suprafata de 50 mp , ispune de toate utilitatile, este renovat complet. Dispune de vitrina de 8 ml, 2 grupuri sanitare, 2 intrari,
[+] Imobiliar Expert Grup(A)
Telefon: 0742035555
Agent: Elisabeta Chirca
Telefon: 0743009612
15.02.2026
Vanzari Spatii comerciale
Pret:
3.950.000 EURO -
Bucuresti
,
OTOPENI

Suprafete constructie : Suprafata teren- 1500 mpSuprafat construită la sol - 1056 mpSuprafat construit desfasurata - 3052 mp (demisol - 1056 mp)Suprafata utila totala - 2750 mp (inclusiv demisol, circulatii, lifturi)Suprafat utilã inchiriabilă - 1750 mpZona demisolLa demisol sunt disponibile:: 31 de lochride parcarespatii tehnice camera de gunoicirculatiile principale si secundare, ce deservesc centrul comercial.In fata centrului comercial mai sunt amenajate 7 locuri de parcare.Detalii comercialeCentrul comercial este impartit in 3 spatii distincte:• Spatiul parter de 920 m2 inchiriat pe o perioada de 18 ani, cu chirie de 7% din. cifra de afaceri indexata cu rata inflatiei si o chirie minima lunara de 9200 euro plus TVA.• Etaj Spatiul 1 de 740 m2 inchiriat pe o perioada de 17 ani, cu chirie de 5% din cifra de afaceri indexata cu rata inflatiei si o chirie minima lunara de 8200euro plus TVA• Etaj Spatiul 2 de 110 m2 , unde sunt discutii avansate cu un lant de clinici medicale pentru un contract de inchiriere pe minimum 10 ani, cu o chirie lunara de 1000 euro plus TVA
[+] Imobiliar Expert Grup(A)
Telefon: 0742035555
Agent: Florina Camberliu
Telefon: 0740.104.549
16.02.2026
Vanzari Spatii comerciale
Pret:
530.000 EURO -
Bucuresti
,
TITAN
Imobiliar Expert Grup va prezinta la vanzare un spatiu comercial de 282mp situat int-un imobil finalizat recent. Imobilul este compus din doua spatii de 109mp si 103mp inclusiv grupuri sanitare si doua cai de acces fiecare precum si o terasa de 70mp.Spatiul este prevazut din constructie cu tubulatura evacuare pana deasupra blocului.Spatiul este inchiriat pentru o perioada de 3 ani cu 3000 Euro/luna+TVA.Pret de vanzare 530000Euro+TVA. La tranzactia intre societati se poate aplica taxarea inversa la TVA.Se pot achizitiona si locuri de parcare pe zona intrarilor din spate la pretul de 10000Euro+TVA.
[+] Imobiliar Expert Grup(A)
Telefon: 0742035555
Agent: Dan Capitanu
Telefon: 0751043011
23.02.2026
Vanzari Spatii comerciale
Pret:
3.700.000 EURO -
Bucuresti
,
UNIVERSITATE
Ultracentral cladire monument cu spatiu comercial pretabil magazin clinica suprafata3000 mp parter ,subsol etaj ,acces stradal auto ,inaltime 4 m persoana fizica cu posibilitate de parcare ideal pentru servicii clinica ultracentrala cu acces facil la ratb si metrou.
[+] Imobiliar Expert Grup(A)
Telefon: 0742035555
Agent: Catalin Popescu
Telefon: 0742.102.309
24.02.2026
Vanzari Spatii comerciale
Pret:
320.000 EURO -
Bucuresti
,
13 SEPTEMBRIE
Spatiu comercial stradal cu suprafata de 76 mp pretabil optica medicala, stomatologie, pariuri sportive, farmacie,frizerie,bacanie,etc..
[+] Imobiliar Expert Grup(A)
Telefon: 0742035555
Agent: Catalin Popescu
Telefon: 0742.102.309
Exclusivitate
Vanzari Spatii comerciale
Pret:
200.000 EURO -
Bucuresti
,
BUCURESTII NOI
la mai mult de 10 min de metrou Jiului, o camera, parter, P+6, CE clasa B, beton/bca/caramida, constructie finalizata, constr. 2008, supr. utila : 65mp, inaltime : 3m, supr. deschidere : 4mp, supr. expunere : 10mp, intabulare, cadastru, apa, gaze, canalizare, electricitate, trifazic, asfalt, centrala termica, gaze, interior stare buna, asfalt
Telefon: -
Agent: Radu Toma
Telefon: 0728622425
25.02.2026
Vanzari Spatii comerciale
Pret:
450.000 EURO -
Bucuresti
,
VACARESTI
Vacaresti, spațiu comercial in suprafata de 129 mp utili, ml, situat la parterul unui bloc de P+.10, construit in anul 1980
[+] Imobiliar Expert Grup(A)
Telefon: 0742035555
Agent: Florina Camberliu
Telefon: 0740.104.549
27.02.2026
Vanzari Spatii comerciale
Pret:
310.000 EURO -
Bucuresti
,
AMZEI
Ultracentral spatiu comercial in cladire evaluata cu grad 3 cuprafata utila 115 MP ,avand tavanele inalte de 3,5m, camere aerisite • Incalzire centrala bloc • 2 aparate de aer conditionat noi • Compartimentare la 5 Camere/Spatii birou + Bucatarie + 2 bai + Sala Conferinte • Instalatie electrica si tevi apa noi • 2 Bai + Boxa Subsol • Renovat 100% si inchiriat (se preia cu chiriasi - contract IAN 2028)
[+] Imobiliar Expert Grup(A)
Telefon: 0742035555
Agent: Catalin Popescu
Telefon: 0742.102.309
27.02.2026
Vanzari Spatii comerciale
Pret:
115.000 EURO -
Bucuresti
,
PETRE ISPIRESCU
Rahova Petre Ispirescu, apt transformat in spatiu comercial, P/8,an constructie 1984, suprafata utila 60 mp, pretabil orice tip de activitate, vad comercial foarte bun datorita pozitiei stradale,si a traficului pietonal intens , cat si a traficului auto din zona . Ideal cabinet notarial, cabinet dentar, coafor, etc.Accesul se realizeaza direct din strada cu scara de acces.Spatiul se renoveaza si va fi predat noului cumparator renovat in totalitate. Toate actele necesare vanzarii sunt disponibile ,respectiv cadastru si inatabulare.Comisionul agentiei este de 2% din pretul de vanzare.
Telefon: 0720592299; 0774076822
Agent: Florin Mogoseanu
Telefon: 0720592299
27.02.2026
Vanzari Spatii comerciale
Pret:
180.000 EURO -
Bucuresti
,
GORJULUI
Militari Gorjului spatiu comercial cabinet stomatologic mobilat si utilat modern, suprafata 77mp, 2 grupuri sanitare, vedere mixtă, Intabulat - pe clinica ( firma dentară). Acest cabinet se afla la parterul unui bloc si beneficiaza de intrare din strada. Pret 180000 eur negociabil - cu dotarile cabinetului incluse.
Oferim consultanta gratuita in vederea obtinerii unui credit ! Pentru alte oferte similare accesati website-ul agentiei noastre. Comisionul agentiei este de 2% din pretul de vanzare al imobilului.,
Telefon: 0720592299; 0774076822
Agent: Florin Mogoseanu
Telefon: 0720592299
02.03.2026
Vanzari Spatii comerciale
Pret:
225.000 EURO -
Bucuresti
,
PANTELIMON

🏢 SPATIU COMERCIAL – CARTIER PANTELIMON – MEGA MALL, 38mp
Parter Bucuresti - VANZARE - 225.000 EURO Negociabil
Tel: 0725.388.245; mail: zyana.imobiliare@yahoo.ro
📍 OPORTUNITATE UNICA DE INVESTITIE | AN 1984
✨ Descopera un spatiu comercial ideal pentru afacerea ta, situat intr-o zona cu trafic intens, chiar aproape de statiile de tramvai si autobuz de la Mega Mall.
✅ Vad comercial excelent – se inchiriaza foarte rapid, nu sta mai mult de 1 saptamana pe piata.
✅ Ideal pentru investitie – chirias stabil pana in 2027, spatiul genereaza venit imediat!
✅ Suprafata utila: 38 mp – compartimentare eficienta, 2 intrari (din strada si din bloc). Parter
✅ Transformare legala din apartament in spatiu comercial – toate actele la zi (inclusiv proces-verbal de receptie).
💰 PRET VANZARE: 225.000 EURO, negociabil
📌 DETALII PROPRIETATE:
✔ Vitrina stradala generoasa – vizibilitate maxima
✔ Fara semnatura de la vecini – proces legal finalizat
✔ Compartimentare inteligenta:
• Camera principala: 18 mp
• Hol, bucatarie, baie, camara, debara
________________________________________
🏢 IDEAL PENTRU:
💆 Salon beauty & cosmetica de lux | ✂ Frizerie / Barber Shop | 💅 Unghii / Gene
🛒 Mini-market | 🐾 Pet shop / Cabinet veterinar | 📜 Notariat
👗 Magazin haine, blanuri, obiecte premium | ⌚ Magazin ceasuri & accesorii
📱 Service GSM / Magazin telefoane | 🏢 Showroom / Birouri
________________________________________
🚇 LOCALIZARE EXCELENTA – CARTIER PANTELIMON langa MEGA MALL
📍 Soseaua Pantelimon – zona cu trafic pietonal intens si clientela cu putere de cumparare ridicata
🚇 Acces rapid la transport public:
• STB: 55, 101, 104, 335, 143
• Metrou Iancului: 8 min
🔑 Nu rata ocazia de a achizitiona un spatiu comercial cu randament garantat!
🔑 Profită de această oportunitate! Programează o vizionare acum!
Maria tel: 0725.388.245; email: zyana.imobiliare@yahoo.ro
Telefon: 0725.388.245
Agent: Maria
Telefon: 0725.388.245
06.03.2026
Vanzari Spatii comerciale
Pret:
450.000 EURO -
Bucuresti
,
COTROCENI
in Zona Cotroceni Razoare la parterul unui bloc nou de apartamente spatiu comercial de 173 mp cu vitrina de 13 m , cu 2 intrari si toate utilitatile . Spatiul este amenajat si se preteaza pt birouri , magazin online, cabinet medical showroom etc
[+] Imobiliar Expert Grup(A)
Telefon: 0742035555
Agent: Ioan Lungu
Telefon: 0744.492.336
09.03.2026
Vanzari Spatii comerciale
Pret:
900.000 EURO -
Bucuresti
,
CALARASILOR
- Va prezentam un spatiu comercial aflat pa parterul unui bloc construit dupa anul 1990, pe Calea Calarasilor la cateva minute distanta de Hala Traian;- Suprafata totala a spatiului este de 195 mp , fiind situata in intregime la Parter;- Spatiul este inchiriat la 2 agenti economici, generand in acest moment venituri lunare in valoare 5800 euro/luna , astfel:-Chirias 1 :155 mp util Contract inchis pe 11 ani, din 2015- sept 2026, cu drept de prelungire, 29 €/mp , 4.550 €/luna tva 0-Chirias 2 : 20 mp util Contract pe 10 ani din oct 2017 - dec 2027, 61,5 €/mp, 1.230 €/luna tva 0, indexare anuala cu HICP. - Utilitati existente: Apa curenta; Canalizare; Curent electric; Gaze naturale;- Toate utilitatile sunt contorizate separat;
[+] Imobiliar Expert Grup(A)
Telefon: 0742035555
Agent: Ioan Lungu
Telefon: 0744.492.336
Ia-ti o casa de 900000 € cu o rata de 4777 € / luna
Comision analiza 0 - Comision de administrare 0 - Evaluare proprietate 0 - Asigurari de locuinta si viata incluse *
|
 |
09.03.2026
Vanzari Spatii comerciale
Pret:
2.900.000 EURO -
Bucuresti
,
CENTRUL VECHI
- Va prezentam un spatiu comercial generos situat in Centrul Istoric al Mun. Bucuresti, intr-o zona foarte potrivita atat comertului cat si restaurantelor cu terasa;- Posibilitate doua terase stradale a cate 5 ml fiecare deoarece are deschidere la 2 strazi.- Imobilul este compus din urmatoarele nivele: Subsol; Parter; Etaj 1; Etaj 2 si Mansarda fara acte Detalii proprietate:•Suprafață totală: peste 1.000 mp•Regim de înălțime: Subsol + Parter + Etaj 1 + Etaj 2 + Mansardă •Clădire renovată complet (interior și exterior)•Toate utilitățile: gaz, apă, canalizare•Curent trifazic 380V- Utilitati existente: Apa curenta; Canalizare; Electricitate; gaze naturale;- Spatiul comercial se preteaza pentru urmatoarele activitati: Magazin; Centru comercial; Restaurant cu 2 terase exterioare; Muzeu; Galerie de arta; Club etc Proprietar: Persoană fizică;
[+] Imobiliar Expert Grup(A)
Telefon: 0742035555
Agent: Ioan Lungu
Telefon: 0744.492.336
09.03.2026
Vanzari Spatii comerciale
Pret:
65.000 EURO -