anunturi imobiliare

Cartierul Francez - Inchirieri Apartamente 2 Camere

3 anunturi
Arata filtre

 



Id Anunt: AI0489932 Descoperiți un apartament modern și confortabil, situat la doar 5 minute de metrou Aviatorilor 🚇, ideal pentru cei care doresc să fie aproape de centrul orașului și de facilități diverse. Detalii principale: - Locație excelentă: la 5 minute de metrou Aviatorilor, în apropiere de transport în comun, parcuri, magazine, mall, piață, unități sanitare, școli și grădinițe 🏞️🛍️🏥🎓 - Tip de proprietate: apartament decomandat cu 2 camere, un dormitor confortabil 🛏️, la etajul 2 din 10, într-un imobil finalizat după 2010 🏢 - Suprafață: 52 mp, spațiu generos și bine compartimentat pentru confortul dumneavoastră 📐 - Confort și facilități: - Confort I, construcție modernă și finisaje de calitate - Apartament mobilat și utilat complet: TV 📺, internet 📶, aer condiționat ❄️, centrală termică proprie 🔥 - Bucătărie complet echipată: frigider, mașină de spălat rufe și vase, mobilier modern 🧺🍽️ - Baie dotată cu geam pentru ventilație, finisaje din gresie și faianță 🛁 - Parchet în camere pentru un aspect elegant și ușor de întreținut - Ușă metalică de siguranță și tâmplărie termopan pentru izolare fonică și termică - Balcon: spațiu ideal pentru relaxare și momente de liniște 🌅 - Parcare: loc de parcare inclus, pentru confortul dumneavoastră 🚗 Starea proprietății: interiorul este bine întreținut, gata pentru mutare sau personalizare după preferințe 🏡 Beneficii suplimentare: - Acces rapid la toate facilitățile orașului - Imobil cu construcție recentă, modern și sigur - Ideal pentru familie, cuplu sau investitori Nu ratați această oportunitate de a locui într-un apartament modern, aproape de toate punctele de interes ale orașului! Pentru detalii și vizionări, contactați-ne acum! 📞✨
  52mp
  1 baie
  Etaj 2/10
  Decomandat
Herastrau Apartament 2 camere decomandat, etaj 3, renovat sept 2025 mai sunt câteva detalii de montat gen draperiile și mici finisaje, imobil nou, suparafata 70mp, balcon, mobilat și utilat complet mașina de spălat vase, Ac. Loc de parcare privat acces cu telecomanda.
  70mp
  1 baie
  Etaj 3/5
  An constr. 2017
  Decomandat
Herastrau Cartie Francez Va prezentam in vederea inchirierii un apartament cu 2 camere, decomadat, spatios, situat la etajul 1 al unui imobil rezidential cu acces securizat. Apartamentul are o suprafata utila de 70 mp si este alcatuit dupa cum urmeaza: hol intrare, living, bucatarie, baie, dormitor si balcon. Se inchiriaza mobilat si utilat complet. Exista posibilitatea inchirierii unui loc de parcare in garajul subteran.
  70mp
  1 baie
  Etaj 01/6
  Decomandat
  1 / 1